Apie gamintoją „Microlife“, Šveicarija

„Microlife“, Šveicarija

Microlife logotipas

„Microlife“ buvo įsteigta 1981 metais Taivane. Nuo pirmųjų dienų kompanija specializuojasi medicinos technikos gamyboje. Jau 1982 metais gamintojas sukūrė savo pirmąjį ir labai sėkmingą produktą – skaitmeninį termometrą moterims.

Microlife BPA2, Microlife BP AG1-40, Microlife kraujospūdžio matuokliai, Microlife technika

Netrukus kompanija pristatė ir kitus savo produktus, kuriuos gamina ir dabar – mechaninius bei automatinius spaudimo matuoklius, skaitmeninius ir bekontakčius termometrus, inhaliatorius bei gliukometrus.

Šveicarija, šveicarijos vėliava

Būstinę Šveicarijoje „Microlife“ įkūrė 1996 metais, būtent todėl šiandien ši kompanija yra žinoma kaip šveicariška patikimų bei tikslių medicinos prietaisų gamintoja. 2019 metais kompanija „Microlife“ yra įkūrusi net 31 atstovybę įvairiose pasaulio šalyse ir sėkmingai prekiauja savo produktais visose šiose valstybėse.

Gaublys, pasaulis, pasaulio žėmėlapis

Gamintojas „Microlife“ turi virš 3000 darbuotojų, o šios kompanijos metinis pelnas siekia 200 milijonų dolerių. Išsirinkę šveicariškus „Microlife“ produktus tikrai neliksite nepatenkinti, juk beveik 40 metų šis gamintojas tobulino savo produktus tam, kad jie maksimaliai atitiktų žmonių poreikius.

Mes taip pat norime atkreipti dėmesį į tai, kad „Microlife“ iki šiol išlieka pažangia ir inovatyvia kompanija, kuri gamina naujas technologijas bei prietaisus. Vienas svarbiausių kompanijos pasiekimų yra 2009 metais sukurtas matuoklis, kuris nustato širdies virpėjimą. Būtent „Microlife“ pirmieji pradėjo gaminti spaudimo matuoklius su šia funkcija. 2017 metais buvo pristatyti jau ketvirtosios kartos naujausi termometrai bei inhaliatoriai, kurie pelnė nemažai apdovanojimų bei sulaukė pripažinimo tarptautiniame lygmenyje.


Palikti komentarą

Komentarai yra peržiūrimi prieš paskelbiant