Apie gamintoją „Little Doctor International (S) Pte. Ltd“

LD logo, LD, Little Doctor
Kompanija „Little Doctor International (S) Pte. Ltd“ veiklą vykdo jau virš 30 metų. Ji buvo įsteigta 1986 metais Singapūre. Gamintojas orientuotas išskirtinai į medicinos techniką, tad visa per tris dešimtmečius sukaupta patirtis atsispindi šiandien gaminamuose produktuose.
Kokybę garantuojantys sertifikatai bei protokolai
LD, sertifikatai, kokybės sertifikatai LD
„Little Doctor“ gamina aukšto lygio medicinos techniką, kuri skirta Europos, JAV bei NVS šalims (Rusija, Kazachstanas, Uzbekistanas ir t.t.). Kadangi prekyba vykdoma beveik visame pasaulyje, gaminama produkcija yra sertifikuota ir atitinka visus tarptautinius bei vietinius saugumo bei kokybės reikalavimus.
  • Visose gamyklose įdiegtas ISO 13485 tarptautinis kokybę užtikrinantis standartas. Šis standartas apima visus gamybos procesus nuo produktų kūrimo iki pagaminto produkto pakavimo ir ženklinimo bei garantuoja visų gamybos procesų kokybę.
  • Visi kompanijos gaminami prietaisai atitinka Europos Medicinos prietaisų prekybą reglamentuojančios direktyvos 93/42/EEC reikalavimus ir turi CE sertifikatą, užtikrinantį produkcijos saugumą.
  • „Little Doctor“ yra pažangi kompanija, kuri rūpinasi aplinkosauga. Gamybos metu nėra naudojamos kenksmingos medžiagos, gamybos procesas atitinka RoHS direktyvą. 

BHS

  • Visi šios kompanijos skaitmeniniai kraujospūdžio matuokliai yra kliniškai validuoti ir patvirtinti pagal Britų hipertenzijos sąjungos (BHS) protokolą.

Produkcija ir inovacijos

LD produkcija, Little Doctor produkcija, LD, Little Doctor

„Little Doctor“ gamina mechaninius, pusiau automatinius bei automatinius kraujospūdžio matuoklius, inhaliatorius, termometrus, pusoksimetrus, stetoskopus bei burnos irigatorius.

Mechaniniai (anaroidiniai) kraujospūdžio matuokliai ir stetoskopai

LD produkcija orientuota ne tik į naudojimą namuose, bet ir į profesionalus. „Little Doctor“ neapsiriboja keliais mechaninių kraujospūdžio matuoklių modeliais ir prekiauja klasikinio tipo, kombinuoto tipo, smūgiams atspariais, pediatriniais bei staliniais mechaniniais kraujospūdžio matuokliais. Profesionalams taip pat gaminami kardiologiniai, neonataliniai, akušeriniai ir t.t. stetoskopai.

Automatiniai (skaitmeniniai) kraujospūdžio matuokliai

Visi kompanijos skaitmeniniai kraujospūdžio matuokliai yra kliniškai sertifikuoti, jų tikslumas patvirtintas pagal BHS protokolą. Kompanijos tikslas - kokybiškų, funkcionalių, tikslių bei kiekvienam pacientui prieinamų kraujospūdžio matuoklių gamyba.

Inhaliatoriai

„Little Doctor“ atsižvelgė į daugybę atliktų mokslinių tyrimų ir viena pirmųjų pradėjo gaminti inhaliatorius, kuriuose generuojamų dalelių dydis yra reguliuojamas, tad pacientai gali lengvai pritaikyti terapiją pagal savo poreikius.

Burnos irigatoriai

Kompanijai priklauso prekės ženklas „Aquajet“. Burnos irigatoriai aquajet - geriausias kainos ir kokybės santykis. Kompanijos siekiamybė - pasiūlyti vartotojui premium lygio burnos irigatorius už vidutinę rinkos kainą.

Servisas ir rūpestis klientu

Servisas LD, LD garantija, Little Doctor servisas, Little Doctor garantija, garantinis aptarnavimas

Visai produkcijai suteikiama iki 3 metų garantija, o kiekvienu klientu bus pasirūpinta. Visiems prekybos partneriams kompanija tiekia ne tik produkciją, bet ir papildomas dalis (manžetes, įvairius antgalius, manometrus, žarneles ir kitą papildomą produkciją), tad klientui nereikės keisti viso prietaiso jei suges ir susidevės tik papildoma dalis.

Partneristė, verslo pokalbis

Aceso.lt yra oficialus kompanijos „Little Doctor“ platintojas ir prekybos partnetris Lietuvoje, tad mūsų el. parduotuvė yra įgaliota spręsti visus su produktų platinimu Lietuvoje susijusius klausimus. Klientams, įsigijusiems „Little Doctor“ produkciją suteikiamas maksimaliai greitas aptarnavimas, o gedimo atveju produkcija keičiama į naują nevarginant kliento laukimu kol yra atliekamas taisymas.

Oficialus kompanijos puslapis: https://littledoctor.sg/ (informacija tik užsienio kalbomis)

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCH79W_RA2RWQP6fzBxyZzQQ (informacija tik užsienio kalbomis)


Palikti komentarą

Komentarai yra peržiūrimi prieš paskelbiant