Burnos irigatoriams -20%


Aquajet, aquajet logotipas

Visą sausį burnos irigatoriams „Aquajet“ taikoma 20% nuolaida.

Aquajet - kokybiški Singapūro gamintojo „Little Doctor“ burnos irigatoriai išsiskyriantys ypatingu patogumu bei galingumu. Jų išvystomas vandens srovės slėgis yra bene didžiausias rinkoje, o kaina tikrai maloniai nustebins. 

Aquajet, LD-A3, Aquajet LD-A3, burnos irigatorius aquajet

Burnos irigatorius - tai prietaisas, kuris pulsuojančios aukšto slėgio vandens srovės pagalba padeda greitai ir efektyviai išvalyti tarpdančius, pašalinti maisto likučius iš sunkiai dantų šepetėliui prieinamų vietų bei masažuoti dantenas taip jas stiprinant. Irigatorius yra nepakeičiamas prietaisas dėvintiems breketus ar kitas dantų konstrukcijas, nes juos tinkamai išvalyti dantų šepetėlio pagalba yra praktiškai neįmanoma.

Odontologai rekomenduoja naudoti burnos irigatorių kasdien po dantų valymo, nes jis daug greičiau ir efektyviau pašalina nešvarumus, nei įprastas dantų siūlas.

Aquajet burnos irigatorių liniją sudaro 2 modeliai: Aquajet LD-A3 bei Aquajet LD-A7.

LD-A3, aquajet, burnos irigatorius Aquajet

Pirmas modelis „Aquajet LD-A3“ yra lengvas ir kompaktiškas akumuliatorinis prietaisas. Jis išvysto iki 5,8 ATM vandens srovės slėgi (intensyvumas reguliuojamas), kraunamas komlekte esančiu USB pakrovėju bei turi patogų vandens konteinerį, į kurį galima susidėti visus priedus. Konteinerio spalvą galima pasirinkti iš pilkos, mėlynos bei rožinės. Pagrindinis prietaiso privalumas - Unikali DAF® technologija. Vanduo pilamas į 160ml talpos konteinerį, tačiau ilgoms procedūroms (pvz. breketų valymas) gali būti naudojamas neribotos talpos išorinis rezervuaras. Rekomenduojame šį prietaisą keliaujantiems, aktyviems žmonėms bei tiems, kas nori, kad irigatorius užimtu kuo mažiau vietos. Prietaiso kaina su akcija 52 Eur.

Aquajet, LD-A7, burnos irigatorius aquajet, burnos irigatorius

Kitas burnos irigatorius „Aquajet LD-A7“ yra galingesnis, jo išvystomas reguliojamo galingumo vandens srovės slėgis siekia 8 ATM, kas yra bene didžiausias rodiklis rinkoje. Prietaisas turi didelės talpos 0,5L rezervuarą, vietą antgaliams susidėti bei gali būti tvirtinamas prie sienos. Irigatorius LD-A7 veikia tik nuo 220V el. tinklo, tad gali būti naudojamas namuose. Rekomenduojame šį aparatą norintiems bekompromisio galingumo. Perkant galima pasirinkti vaikišką dizainą, kaina su akcija vos 58,56 Eur.

Prietaisus rasite paspaudę šią nuorodą: https://aceso.lt/collections/irigatoriai

PRIETAISAMS TAIKOMA 2 METŲ GARANTIJA


Palikti komentarą


Komentarai yra peržiūrimi prieš paskelbiant